Radiátory, ktoré dobre kúria a ešte lepšie vyzerajú

Radiátory už nie je nutné skrývať za záclonu, práve naopak. Môžeme ich hrdo vystaviť na oči všetkým, ktorí vstúpia do príjemne vyhriatej a zároveň štýlovo vyzerajúcej izby. Mnohé z dostupných modelov už totiž dávno neplnia iba praktickú funkciu.

Kým v minulosti mali radiátory od estetickej funkcie na míle ďaleko a využívali sa výhradne na vykurovanie, v súčasnosti sa tento praktický pomocník stáva dizajnovým doplnkom, ktorý má prispieť ku krajšiemu a pohodlnejšiemu domovu. Na trhu je viacero atraktívnych kúskov, ktoré zlákajú aj náročných zákazníkov, pričom na výber majú z rôznych tvarov a materiálov.

Nástenné rebríky

Obľúbené sú hneď z niekoľkých dôvodov. Šetria priestor, nezavadzajú a sú schopné podávať vysoký výkon aj napriek malým rozmerom. Nielen to ponúkajú nástenné rebríkové radiátory, ktoré je možné zavesiť do ktorejkoľvek miestnosti. Najlepšie sa hodia do kúpeľne, kde sa dajú využiť napríklad na sušenie prevesených uterákov.

LED radiátory

Vykurovací systém, ktorý miestnosť nielen ohrieva, ale zároveň osvetľuje. Presne to prinášajú LED radiátory, ktoré plnia niekoľko funkcií naraz. Vo väčšine prípadov ide o zrkadlové, resp. sklenené modely, ktoré sa inštalujú na bočné steny jednotlivých miestností.

Hrejúce zrkadlá

Pri zrkadlových radiátoroch nie je nutné vsádzať iba na modely s LED osvetlením. Klasické sklenené radiátory so zrkadlovým vzhľadom bez takejto technologickej vymoženosti sú totiž o niečo lacnejšie a praktickejšie. Za zmienku stojí aj pestrejšia ponuka a s ňou spojená lepšia dostupnosť.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk

Zdroj foto: agadondesignerradiators.co.uk, heating-style.co.uk, ecolec.co.uk, poshrads.co.uk, www.pixabay.com

Nechajte Komentár

'