(+421) 907 966 145
Severná 3906/14, 036 01 Martin
bujnak@primareal.sk

Výhradný predaj

V súčasnosti majú ľudia obavu zveriť predaj svojej nehnuteľnosti 1 realitnej kancelárii. Ponúkajú svoju nehnuteľnosť prostredníctvom viacerých realitných kancelárií s presvedčením rýchlejšieho predaja. Opak je však pravdou! Práve týmto spôsobom predaja sa radikálne znižuje šanca rýchlo a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť. 

Každá realitná kancelária chce predať čo najrýchlejšie v dôsledku konkurencie a tu vzniká problém. Pri predaji Vašej nehnuteľnosti sa nehnuteľnosť zväčša predáva všade za inú cenu. Každá realitná kancelária má iný popis nehnuteľnosti (nie úplne pravdivý).

V zahraničí je to úplne bežná vec, že realitné kancelárie podpisujú s klientmi len výhradné zmluvy. Na našom realitnom trhu je obrovský zmätok, pretože sa nehnuteľnosti ponúkajú častokrát cez niekoľko realitných kancelárii. Ponuky nehnuteľností sa zobrazujú krížom-krážom na niekoľkých realitných portáloch.

Nemusíte mať obavy využiť službu výhradného predaja nehnuteľnosti. Dôležité je porovnať služby realitných kancelárií a vybrať si najvýhodnejšiu ponuku. Naši klienti, medzi ktorých môžete patriť aj Vy chápu, že zveriť predaj/prenájom nehnuteľnosti viacerým realitným kanceláriám je tá najhoršia možná voľba.

Výhody výhradného predaja:

Realitná kancelária bude využívať všetky svoje marketingové nástroje, profesionálne videá, najlepšie pozície na inzertných portáloch. Vás to nebude stáť vôbec nič! Výhodou pre Vás je nadštandardný servis.

Realitný maklér pravidelne sleduje trh, urobí profesionálne fotky nehnuteľnosti, venuje sa pridelenej ponuke, ktorú inzeruje (platí poplatky za topovanie, aby bola viditeľná a na popredných miestach, dohaduje obhliadky).

Väčšia dôveryhodnosť ponuky vašej nehnuteľnosti.

Realitná kancelária uhradí všetky poplatky spojené s predajom – vypracovanie kúpnych zmlúv, overenie podpisov, kataster.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?