(+421) 907 966 145
Severná 3906/14, 036 01 Martin
bujnak@primareal.sk

Výhradný predaj

V súčasnosti majú ľudia obavu zveriť predaj svojej nehnuteľnosti 1 realitnej kancelárii. Ponúkajú svoju nehnuteľnosť prostredníctvom viacerých realitných kancelárií s presvedčením rýchlejšieho predaja.

Opak je však pravdou! Práve týmto spôsobom predaja sa radikálne znižuje šanca rýchlo a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť.

Každá realitná kancelária chce predať čo najrýchlejšie v dôsledku konkurencie a tu vzniká problém. Pri predaji Vašej nehnuteľnosti sa nehnuteľnosť zväčša predáva všade za inú cenu.

Každá realitná kancelária má iný popis nehnuteľnosti (nie úplne pravdivý).

V zahraničí je to úplne bežná vec, že realitné kancelárie podpisujú s klientmi len výhradné zmluvy. Na našom realitnom trhu je obrovský zmätok, pretože sa nehnuteľnosti ponúkajú častokrát cez niekoľko realitných kancelárii. Ponuky nehnuteľností sa zobrazujú krížom-krážom na niekoľkých realitných portáloch.

Nemusíte mať obavy využiť službu výhradného predaja nehnuteľnosti. Dôležité je porovnať služby realitných kancelárií a vybrať si najvýhodnejšiu ponuku. Naši klienti, medzi ktorých môžete patriť aj Vy chápu, že zveriť predaj/prenájom nehnuteľnosti viacerým realitným kanceláriám je tá najhoršia možná voľba.

Výhody výhradného predaja

null

Realitná kancelária bude využívať všetky svoje marketingové nástroje, profesionálne videá, najlepšie pozície na inzertných portáloch. Vás to nebude stáť vôbec nič! Výhodou pre Vás je nadštandardný servis.

null

Realitný maklér pravidelne sleduje trh, urobí profesionálne fotky nehnuteľnosti, venuje sa pridelenej ponuke, ktorú inzeruje (platí poplatky za topovanie, aby bola viditeľná a na popredných miestach, dohaduje obhliadky).

null

Väčšia dôveryhodnosť ponuky vašej nehnuteľnosti.

null

Realitná kancelária uhradí všetky poplatky spojené s predajom – vypracovanie kúpnych zmlúv, overenie podpisov, kataster.

A niečo navyše ...

Náš skúsený realitný maklér Vám pomôže pripraviť nehnuteľnosť na predaj tak, aby sa nehnuteľnosť predala čo najrýchlejšie a za čo najvyššiu kúpnu cenu. V rámci výhradného predaja nehnuteľnosti poskytujeme túto službu bezplatne.

Prvý dojem z nehnuteľnosti je veľmi podstatný a preto prípravu nehnuteľnosti na predaj, tzv. home staging nesmieme podceniť. Home staging predstavuje proces úpravy nehnuteľnosti do podoby, v ktorej bude pre záujemcov nehnuteľnosť atraktívnejšia. Ide o úpravu dizajnu interiéru tak, aby boli vyzdvihnuté všetky prednosti nehnuteľnosti s poukázaním na jej výnimočnosť.

 

Ak predávate byt, dom, chatu alebo pozemok, tak sa s dôverou obráťte na nás a predajte výhradne.

Predáme aj vašu nehnuteľnosť